Prosinec 2011

Something...?

24. prosince 2011 v 15:07 | PeggyDash^^ |  Moje Tvorba
He xDD Dneska jsem si vyzkoušela jeden program, a poprvé....No zbylo mi z toho zkrátka toto:
Tohle je jen začátek!!! xDDD

A2 Rainbow Dash~

24. prosince 2011 v 14:17 | PeggyDash^^ |  Moje Tvorba
Tak joo :DD Dám vám tu mojí Rainbow Dash <3 Autor je Biggest Fan Of Rainbow Dash (já :DD) :). Takže, na obrázku vidíte i figurku Rainbow Dash aby jste viděli, že to je velké :) Takže kopírování je přísně zakázáno, dalo mi to hrozně moc práce, spatlat nijak ti barvy aby z toho vlastně zbyli ty správné barvy :D Tak jo, prosím názor :)

Oh..Come on!

24. prosince 2011 v 13:02 | PeggyDash^^ | 
Ahoj! Právě se nějak snažím zabít čas do 5 hodin, ale nejde to! :D Na PC jsem nechtěla, dodělala jsem tu Rainbow na A2 a už je celá... Dalo mi to asi 1 hodinu a ještě jsem se dívala na Bolta, a na Příběh hraček 3 takže to byly jen 3 hoďky. Potom jsem chtěla usnout ale nešlo to D: Chjo! Je teprve okolo 1 hodiny? Neee! Čtyři hodiny ještě čekat! Sakra :DD Jak to mám zabít? Toto na Vánoce NENÁVIDÍM, to je to jediné co mi na Štědrém Dnu vadí~čekání... JAK MI TO MŮŽE UBĚHNOUT? :DD
Veselé Vánoce :DD

A2 či?

23. prosince 2011 v 21:34 | PeggyDash^^
No, začala jsem kreslit náčrtek... ,,gigantické" Rainbow Dash na výšku papíru A2. Výška hlavy je kolem 21 cm. Možná že tu dám obrázek. Vybarvené to bude temperkami. Křídla jsou kolem 15-16 cm... No doufám že se vám bude kdyžtak líbit mám zatím jen modré kontury okolo hřívy a těla :) A je to bez předlohy, a Rainbow Dash je ve předu :) Zase jsem o něco větší fanoušek Rainbow Dash :)) Mimochodem, nakreslila jsem nějaký obrázek na A4 Rainbow Dash tam strojí stromek, má na předních končetinách duhové návleky a na hlave Santovskou čapku :D No doufám že se vám budou oba obrázky líbit :)

SOUTĚŽ! Aneb. Vánoční dárek!

23. prosince 2011 v 10:27 | PeggyDash^^ |  Blog
Takže, jak už jistě víte, zítra jsou Vánoce, a mají se dávat dárky.
A abych vám tu taky něco udělala, řekla jsem si že vám nakreslím obrázek, a potom vám bych ho mohla poslat přes poštu.
Ten, kdo se vyjádří jako první nebo jako druhý, nakreslím mu obrázek poníka a potom ho pošlu (musíte mi dát adresu přes e-mail). A ten, kdo se vyjádří dál, dostane kreslený na počítači, a bude jen v počítači, nebudu ho posílat.

Takže, vyjadř se jako první!
1. Jaký poník? (jestli zadáte nějakého z hlavní 6, vynechejte další body).
-
2. Jaký typ? (pegasus,alicorn,unicorn)
3.Barvy? (vypište např. hříva: růžová, srst: žlutá, oči: fialové)
4. Účes? (můžete si vybrat třeba i z hlavní 6)
5.Cutie mark?
6. Typ očí? ( můžete si vybrat taky z hlavní 6)
7. Pihy?
8. Tvůj E-mail!
____________________________
Tak to je všechno, kdyby jste chtěli ještě něco tak dopište pod formulář ;)

Gray Cloud Sea Pony <3

20. prosince 2011 v 19:06 | Peggy Danger Dash | 
Ahoj, od MidnightShadow [Tersaziu] jsem dostala úplně awesome kresbu! Je to Gray Cloud jako Sea Pony! Ona to nakreslila úžasně, a už to i vybarvila :) Je to krása! :) [odkazík]
Máte taky stejný názor jak já? ;DD

Zítra, rozdávání dárků :)

20. prosince 2011 v 18:07 | Peggy Danger Dash | 
Ahoj :) Zítra si rozdáváme dárky ve škole! A já vím co dostanu :D Dokonce dostanu 3 MLP figurky :D Moc se těším, bude to Tealove, Fluttershy a Rarity :) A moc se těším, budeme si i vyměňovat cukroví, no to určitě že nesním od Kahánka! A mimochodem já a Stella mu říkáme Kakánek :DD A kluci mu říkají Kájínek :I No, dneska jsem si chtěla narychlo vytisknout Rainbow Dash v informatice, ale já si pitomá vybrala špatný obrázek a měla jsem tam jen kousilinek hřívy :DD No.. A vy máte taky Vánoce ve škole? Mimochodem, máme k tomu ještě 7x dětské šampaňské!! K tomu budou ještě chipsy, a budeme hrát hry! Na zítřek se moc těším! :)

Maximalní omluva

15. prosince 2011 v 18:48 | PeggyDash^^
Ahoj x) Dneska jsem si připoměla náš fandub x) Naštěstí, jsem našla další komentáře které mi dali chuť dělat dabing x) Moc jsem ráda, že tam mám pozadní hudbu x) Za prvé, bych chtěla říct, že 1. část našeho dabingu~Měsíční klisna překročili 1000 zhlédnutí [1003 z.] A taky mám teda ten nejnovější komentář:

To je...ÚŽASNÉ!!! :D Veľmi sa ti to podarilo a hneď sa mi to pozerá lepšie, než s titulkami :D Díky moc za prekrásny a vydarený dabing ;D Nedostatky mi vôbec neprekážajú, pozerá sa mi to príjemne :)
PS: Všetky hlasy sú perfektné ;)
Stitch260

Opravdu jsem ráda že lidi podporují náš dabing, opravdu moc x)

Já vím nic moc :) Ale je to moje tvorba :)

Český Oficiální Dabing

12. prosince 2011 v 14:59 | PeggyDash^^
Promiňte..Ale mě teda ten dabing... :x No.. Asi vám to tu všechno řeknu...

Můj názor zní, že všichni zní jako malé upištěné princezničky. Proč, je nedabují ,,trochu" dospělým hlasem? Promiňte, ale podle mě to není nic moc...

Rainbow Dash: Tak ta zní divně. Popravdě se mi moc teda nelíbí.
Twilight Sparkle: Omg. Tak ta se mi fakt nelíbí. Zní jako pětileté dítě...
Fluttershy: No, tak ta je... no zkrátka celkem ujde.
Applejack: Stejný názor jako u Fluttershy.
Rarity: Pff...No zase další děcko.

Promiňte za kritiku.~_^

MLP: Ztracené Balónky

12. prosince 2011 v 14:47 | PeggyDash^^ | 
My Little Pony Ztracené balonkyBudu vám tedy vyprávět příběh :)

Promiňte!

12. prosince 2011 v 13:16 | PeggyDash^^
Ahoj... Minulý týden jsem nechodila do školy a byla jsem hrozně nachlazená... Proto se vám chci omluvit...Nešel nám od čtvrtku internet x( A mimochodem...Dostala jsem už tu knížku ,,My Little Pony Ztracené Balónky" a už jsem si ji přečetla x) Jsou tam bezvadné nálepky a už jsem si polepila sešity se samou Rainbow Dash xD A moje nejlepší kamarádka Stella, má nejradši Raritku, a oni dvě tam jsou několikrát spolu x) [Rarity a Rainbow Dash]Ale...Teď vám sem nemůžu dát příběh, nebo celý příběh knihy, protože musím v 13:20 být ve škole... Máme odpolední xP Jo, a taky vám musím říct, že jsem kecala předminulý pátek se Stellou, a P. Uč. nás rozesadila...Já jsem musela sedět s Kahánem!! :xx Ale je to v pořádku...Naštěstí, protože on je~ tlustý,hnusný,smradlavý, roztahující se, nemyjící se apod. :xx No tak se mějte čáááu x)
<PeggyDash THE biggest fan of Rainbow Dash>

I find them! xD

7. prosince 2011 v 17:51 | PeggyDash^^
Já jsem ty poníky našla ve vestě :DD Tak jo, super po Vánocích mi bude zbývat jen Fluttershy a to možná ani ne, protože budu mít na Vánoce ještě 2 další poníky :) Jaké? :DD

Why??

7. prosince 2011 v 11:21 | PeggyDash^^
Ach jo, víte co se mi stalo? Já ztratila všechny mé česací poníky...Nevím vůbec kde by mohli být a prohledala jsem už CELÝ úplně kompletně celičký pokoj a NIKDE nejsou..Kde můžou být? Ach jo...Zbývala mi by jen Fluttershy, abych měla celou Mane 6 česací :( No nic... A stala se také menší...Náhoda? :D Nějak se mi srazilo...A mám 3x figurku Dashie xDD
Doba kdy jsem je ještě měla :((

Že by rybička?

4. prosince 2011 v 9:50 | PeggyDash^^ |  Moje Tvorba
Tak...Dneska si instaluji Tomb Raider Legend...A už dávno jsem si všimla, že v Setupu, je něco modrého...Že by rybka? :)

1. prosince ;)

1. prosince 2011 v 13:43 | PeggyDash^^ | 
Ahojte xD Takže dneska je úplně prvního prosince...Takže u nás je sucho a pořád svítí slunce...>Why?< Martin nepřišel, i když ho máme ve škole! On asi neumí jezdit na koni xDD No to je jedno, ale chtěla jsem vám taky říct, že 1.12 je můj šťastný den! >Why?< Protože mi moje jediné žužu<3 poslala vyšitou Rainbow Dash! Vypadá naprosto úchvatně, je úplně přesná...Prostě úžas! Stalo se to nijak takhle: Takže jdu domů... Moje máma je na vrátnici, a tam si kecá s nějakou paní, která vypadala jako Ashleigh Ball xD Takže najednou zazvoní telefon... Potom mi táta řekne že mám jít na vrátnici, že tam mám dárek. Já tam běžím ...A mamka mi řekne že to je od Lucky x)) Abych řekla pravdu... Bylo to...To nejezčí co jsem kdy dostala x)